Çarşamba Kamera Teknik Servisi

Çarşamba güvenlik kamera teknik servisi için (0212 3207979) firmamızı arayabilirsiniz.
Çarşamba bölgesi ve Fatih ilçesi mahallelerinde güvenlik kamerası arıza servisi, kamera kayıt cihazı arıza servisi, kamera sistemi bakım, montaj, kamera güvenlik sistemleri taşıma ve yer değişikliği işlemleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
Çarşamba semt merkezinde yer alan dükkan kamera sistemi, ev güvenlik kamera sistemi, mağaza ve pastane fırın güvenlik kamera arıza bakım hizmetleri için Çarşamba bölgesi teknisyenlerimizi yönlendirebiliyoruz.
Her marka ve modelde kamera kayıt cihazları, gece görüşlü kameralar, ahd kamera, analog kamera, ip kamera bağlantısı ve kablo çekim işleri firmamıztecrübeli güvenlik sistemi teknik kurulum personelleri tarafından yerinde müdahale edilerek devreye alınmaktadır.
Gaikon, hikvision, dahua, avenir, dunlop, neutron, retro, cenova samsung, lg gibi markaların bütün arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.
Kayıt sistemi hard disk arızası, güvenlik kamera kayıt görüntüleri yedek alınma işlemi için 7/24 hizmet verilmektedir.
Çarşamba bölgesine yakın teknik servis ekiplerimizi adresinize yönlendirerek ücretsiz keşif ve arıza tamir işleri uygun fiyatlarla verilmektedir. 

https://youtu.be/Bi48SDzhTjw