Balat Kamera Teknik Servisi

Balat güvenlik kamerası servis (0212 3207979) hizmetlerimiz başlamıştır.
Balat bölgesine yakın noktada konuşlanan teknik servis personellerimizle güvenlik kamera sistemi arıza ve destek işlerinde en hızlı şekilde 7/24 arayabilirsiniz.
Balat güvenlik kamerası servisi için ev ve iş yerlerine gönderilen tecrübeli teknik personellerimizle arızayı yerinde tespit ederek anında müdahale edebilir ve sorunlu ekipmanı değiştirerek kamera sisteminizi çalışır durumda teslim edebiliriz.
Güvenlik kamerası değişimi, ahd kamera, ahd kayıt cihazı, hard disk, ip kamera, analog kamera, hibrit kayıt cihazı, kamera kayıt cihazı adaptör gibi arızaların çözümlenmesi uyugn fiyatla dakikalar içerisinde gerçekleştirilmektedir.
Haikon dahua, avenir, dunlop, neutron, retro, cenova ve daha bir çok markada kamera cihazı arızalarınız için Balat kamera montaj servis ekiplerimizi çağırabilirsiniz.
Şirketimiz Balat bölgesindeki teknik servis personellerini yönlendirecek ve en uygun fiyatla ev kamera sistemi, apartman kamera sistemi, bina kamerası, site kamera sistemi, dükkan güvenlik kamerası, kafe ve restoran güvenlik kamera sistemi arızalarında ihtiyacınıza cevap verecektir
Hırsızlık olaylarında Balat polis merkezinden gelen memurlar için kamera kayıt görüntülerinin yedeklenmesi ve polise verilmesi işlemini Balat teknik kamera montaj ekiplerimizden isteyebilirsiniz.
Balat bölgesi ve çevre mahallelere hizmet veren kamera sistemi ekiplerimiz bölgeden gelen kamera sistemi montajı, güvenlik kamerası arızaları, söküm işleri, güvenlik kamerası taşıma işleri, güvenlik kamerası değişimi ve kamera sistemi ihtiyacı olan mekanlarda ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.
Acil kamera sistemi servisleri için şirketimiz bünyesindeki güvenilir kamera teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.
Balat kamera ekiplerimiz ile şifresi unutulan kamera cihazlarının yeni şifre verilmesi işlemleri de yapılmaktadır.

https://youtu.be/Bi48SDzhTjw