Yüzdeyüz Güvenlik Sistemleri

Yüzdeyüz Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin güvenlik ihtiyacına cevap veren, bilgisi, deneyimi ve mühendislik alanındaki uzmanlığı ile müşterilerine katma değer sağlayan sektörünün yenilikçi kuruluşudur.

Yüzdeyüz Güvenlik, birçok uluslararası markanın Türkiye’de çözüm ve iş ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan iş prensibi ile anahtar teslim proje hizmetleri sunan elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.
Türkiye genelinde, perakendecilik ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, fabrikalar, sanayi, spor ve eğlence tesisleri, konut ve yaşam alanları ile binlerce kurulu sistemi bulunan Yüzdeyüz Güvenlik, güvenlikle ilgili birçok kişi ve kuruma özel sistem uygulamalarıyla aynı zamanda bir güvenlik otomasyon firmasıdır.
Yüzdeyüz Güvenlik sistemleri’nin ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi teknolojisi, yüksek bilgi birikimi ve kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün, hizmet ve çözümleri merkez alan yönetim anlayışı vardır.
Uzmanlığı ve deneyimleri sayesinde başarılı projelere imza atan Yüzdeyüz Güvenlik , her sektörden yüzlerce müşterisinin tüm elektronik güvenlik çözümleri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Elektronik güvenlik alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ve bu konuda çözüm ortağınız olacak şekilde yapılanmış, profesyonel hizmet ve çözüm sunan Yüzdeyüz güvenliğinizi daha yükseğe taşımak için çalışmaktadır.
Kapalı Devre TV Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Biyometrik Geçiş Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Çevre Güvenlik Sistemleri
Video İnterkom Sistemleri
Otopark Güvenlik Bariyerleri
Araç plaka Tanıma RFID
Turnike Sistemleri
Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri
Elektronik Ürün Gözetleme Sistemi
Yüzdeyüz Güvenlik, Yüzdeyüz Memnuniyet
Yüzdeyüz Güvenlik olarak, nitelikli iş gücü ile bu iş gücüne ihtiyaç duyan Türkiye genelindeki şirketler, fabrikalar, sanayi tesisleri, eğitim kurumları, eğlence mekanları, spor tesisleri, finans kurumları, perakende ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, konut ve yaşam alanlarına elektronik güvenlik sistemleri hizmetleri veriyor ve Yüzdeyüz Güvenlik kalitesinde uzmanlık sunuyoruz.
Teknik ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği güvenlik standartlarını en üst düzeyde tutan projelerle, elektronik güvenlik sistemleri konusunda eşsiz çözümler sunmaktadır.
Danışmanlık ve projelendirme ile başlayan bu bağ; uluslararası marka bilinirliğini kanıtlamış ürünlerin temini, kurulumu, kullanıcıya ürün kullanımı hakkında eğitimi ve 7/24 kesintisiz teknik destek ile devam etmektedir.
Küçük veya büyük proje diye ayrım yapmaksızın her proje için büyük düşünür ve tüm elektronik güvenlik ihtiyacını karşılayan çözümler ve hizmetler sunarız.
Banka ve Finans
Kamu Kurumları
Perakende
Eğitim
Sağlık
Sanayi
Enerji
Otomotiv
Telekomünikasyon
Medya
Tekstil
Emlak
Lojistik ve Ulaştırma
İnşaat
Turizm
Spor
Sanat
Eğlence

 

Hizmet
Untitled-1
Kamerapoll.com Müşteri Hizmetleri 0212 320 7979
One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir