Wifi Kamera

Ev ve işyeri güvenliğinde bildiklerinizi değiştirecek yeni güvenlik sistemi

Wifi Kamera

KAMERAPOLL-KABLOSUZ-KAMERA

Sevdikleriniz ve değer verdikleriniz Arlo Kablosuz Güvenlik Sistemi ile artık daha güvende.

 

 

Telefondan güvenlik kamerası Bebek İzlemeÇocuklar, Aile, Ev

Arlo Kablosuz HD Kamera ile değer verdiklerinizi HD görüntü kalitesinde telefonunuzdan 7/24 canlı izleyebilirsiniz. Açık veya kapalı alanlara yerleştirebileceğiniz kameralar algıladıkları her hareket sonrası akıllı telefonunuza ücretsiz olarak kurduğunuz uygulama aracılığı ile anlık bildirimler göndermektedir. Arlo ev güvenlik sistemi bu hareket anlarını 10-120 saniyelik videolar halinde cep telefonunuza göndermektedir. Bu videolar aynı zamanda bulutta da 1 hafta süreyle tutulmaktadır. Arlo Kablosuz HD Kamera ile bulunduğunuz her yerden evinize göz kulak olabilirsiniz.

Kablosuz Arlo Kamera

Okul sonrası çocukları kontrol; çocuklarınız okuldan geldikten sonra ev ödevlerini yapmışlar mı, TV kapalı mı, evdeler mi ve güvendeler mi kontrol edebilirsiniz.

 

Evinize girip çıkanları takip;

Çocuk bakıcıları, dadılar, temizlikçi, bahçıvan, hizmetçi, tamirci ve çalışanlarınızı evde olmadığınız zamanlarda da takip edebilirsiniz.

 

 

Arlo kablosuz kamera

Kapıya gelen kim;

İster evde kanepenizde oturuyor olun ister ofisinizde çalışıyorken kapınıza kimin geldiğini anında görebilirsiniz.

 

 

 

 arlo video

Evinizi sahipsiz bırakmayın;

Harekete duyarlı kayıt ve anında bildirim özelliği sayesinde siz evde yokken olup bitenlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz 7 gün cloud kaydı sayesinde anlık yapamadığınız kontrolleri boş vakitlerinizde de yapabileceksiniz.

 

Bir güvenlik sistemi ile sonsuz olasılık.

Arlo Kablosuz HD Kamera tamamen kablosuz bir güvenlik kamerasıdır. Enerji kablosu dahi olmayan özelliğiyle kameranızı sınırsızca dilediğiniz her yere taşıyabilir ve istediğiniz her noktaya konuşlandırabilirsiniz.

Arlo Kablosuz HD kameralar hareket algılama özelliği sayesinde beklenmedik durumları anında akıllı uyarı özelliği ile size bildirir.

Arlo Kablosuz HD Kamera gece görüş özelliği sayesinde neler olup bittiğini size bildirmek için ışığa ihtiyaç duymaz. Karanlıkta da bütün eylemleri yakalar ve sizi haberdar eder.

ARLO PRO TÜRKİYE’DE haber için tıklayınız.

Arlo Pro Smart Security System

One Comment
  1. Pingback: Kamerapoll Blog | 0 Kablosuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir