Wireless Kamera

çük işyerleri, ofisler, depolar için ayrıca ev kullanıcılarına özel bir güvenlik kamerası

Wireless Kamera

 Kamerapoll HD Ofis Kamerası

Her yerden her zaman akıllı bağlantı.

işyeri kameraları

Eğer bir işyeri sahibiyseniz, Arlo Kablosuz HD Kamera ailesi tam koruma altında olmanızı sağlayacaktır.  Akıllı HD kameralar gereken her yere kolaylıkla takılabilir. Mobil uygulamayı kullanarak her yeri aynı anda bir arada izleme imkanına sahipsiniz. Kameralar çalışırken çıkacak sorunları engellemek için hareket algılama özelliğini aktif etmeniz yeterlidir. İhtiyacınıza göre kamera sayısını inanılmaz kolaylıkta arttırabilirsiniz.

dükkan kamera sistemleri fiyatları

Çalışanlarınızı takip edin;

Bir çok güvenilir insan vardır. Ama Arlo kablosuz HD kamera asla yalan söylemez ve çalışanlarınızdan böyle olmayanlar varsa bunu bilmenizi sağlar.

En iyi gece bekçisi;

Arlo Kablosuz Kamera uygulaması sayesinde üzerinden saatler geçmiş olsa dahi rahat koltuğunuzdan kalkmadan olan bitenlerden haberdar olabilirsiniz.

Karanlık yerler ve gece mekanları;

Arlo Kablosuz HD Kamera gece görüş özelliği sayesinde sokak aralarından yükleme alanlarına kadar her türlü karanlık bölgelerdeki en zor noktaları dahi görüntüleyebilmenizi sağlar.

Kayıt tut;

Arlo kablosuz HD kamera, son 7 günlük kayıtlarınızı bulutta ücretsiz saklar. Böylece geçmiş zaman kayıtlarına istediğiniz an tekrar tekrar bakabilirsiniz. 7 gün kayıt süresi yetmediği durumlarda ücret karşılığı daha fazla kayıt alanına sahip olmanız da mümkün.

arlo-camera-device-composition-635c25bc-large

Ekmek teknenizi güvende tutun

arlo işyeri kamerası kablosuz3

%100 Kablosuz

Elektrik enerjisi ve priz olmayan, kablo çekilemeyen mekanlarda %100 kablosuz Arlo kablosuz HD kamerayı kullanabilirsiniz. Kablo yok, kablolama yok, dert yok.

Gece Görüş

Arlo kablosuz kamera ile ortamın ne kadar karanlık veya loş olduğunun, objelerin ne kadar büyük olduğunun  bir önemi yok. Kamerapoll kablosuz HD kamera gece görüş özelliği ile her zaman görebilmenizi sağlar.

Akıllı alarmlar

Hareket ve ses algılama özelliğini aktif ettiğinizde Arlo kablosuz kamera uygulaması ile siz yokken olacak tüm olanlardan haberdar olacaksınız.

 

 

işyeri kamera

Bir önceki yaşlı ebeveyn ve bakıcı izleme kamera sistemi makalemizi okumak için lütfen tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir