En İyi Bebek Kamerası

Kablosuz Bebek Kamerası

En İyi Bebek Kamerası

KAMERAPOLL-kablosuz güvenlik kamerası

Beşikler, bebek odası, oyun odası

 

kamerapoll güvenlik kamera sistemleri

Hayatınızın en minik harikalarına HD olarak göz atın

Arlo Kablosuz HD Kamera ile bebeğiniz asla yalnız kalmaz. Neredeyse kalp atışlarını algılayacak hassaslıkta  motion detection özelliği ile bebeğinizin her hareketinden haberdar olursunuz. Üstün HD gece görüş özelliği sayesinde karanlıkta da tüm detaylarıyla bebeğinizi izleyebilirsiniz.

 

Kamerapoll ev güvenlik sistemleriBakıcı İzleme;

Bebeğinizi kısa süreli yanlız bırakmanız gerektiğinde Arlo Kablosuz Kamera sizin için bebeğinizin bakıcılığını yapabilir. Alışveriş ve ev dışında da olsanız bebeğinizin en ufak hareketinde anında haberdar olabilirsiniz.

 

Kamerapoll Bebek İzleme KamerasıBebek Uyku takibi;

Arlo Kablosuz HD Kamera ile bebeğinizin beşikte yada yatakta yatış pozisyonunu takip edebilir, ona zarar verebilecek hareketliliklerin önüne geçebileceksiniz.

 

Ev güvenlik kamera sistemleriDaha fazla kontrol;
Cep telefonunuza ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulaması ile evin etrafında veya diğer odalarda çalışırken de çocuklarınıza göz atabilirsiniz.

 

Kamerapoll Güvenlik KameralarıAnılarınızı ve videolarınızı paylaşın;
Yakın arkadaşlarınızla yada uzaktaki sevdiklerinizle paha biçilmez anlarınızı, hem canlı hem de bulut kayıtlarınız ile paylaşabilirsiniz.

 

 

KPL3030-2 Kamerapoll kablosuz kamera

Arlo Kablosuz HD Kamera bebeğiniz için süper bir bakıcıdır.

 

 

%100 Kablosuz

Tamamen kablosuz yapısı ile Arlo Kablosuz HD kamerada fiş ve kablo yoktur. Bu sayede kameralar nereye konulacak ve ne izleyecek konusunda bir sınır da bulunmamaktadır.

 

Işık açmak gerekmez

Arlo Kablosuz HD Kamera gelişmiş gece görüş özelliği sayesinde bebeğinizin odasının kapısını ve ışığını açmadan, her an onu takip edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin uykusunu bölmeden onun her hareketini an be an izleyebilirsiniz.

 

Her şeyi HD gör;

HD yüksek çözünürlüklü video özelliği, alınan kristal berraklığındaki görüntü ile tam olarak ne gördüğünüzden emin olmanıza olanak tanır.
3 Comments
  1. Pingback: Kamerapoll Blog | Pet izleme

  2. Pingback: Kamerapoll Blog | Yaşlı ebeveyn ve hasta izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir