Kablosuz Güvenlik Kamerası

Kablosuz Güvenlik Kamerası

Arlo %100 Kablosuz HD Kamera, gelecekte güvenlik kameralarının gideceği noktanın başlangıcını ifade ediyor.

Bu muhteşem deneyimi yaşadıktan sonra güvenlik kamerasından çok daha fazlası olan Arlo Kablosuz Kamera, sizde de bağımlılık yapacak.

Ev ve ofisteki en büyük yardımcınız.

 

vmc3030-3 kablosuz kamera

%100 Kablosuz

Arlo Kablosuz HD güvenlik kamerası tamamen kablosuzdur. Bu yönüyle kablosuz kamera sistemi arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına kesin çözüm oluşturmaktadır.  Wi-fi özelliği sayesinde ayrıca bir data kablosuna ihtiyaç duymadığı gibi, pille çalışıyor olması sayesinde de bir güç kablosuna ve adaptöre de ihtiyaç duymamaktadır.

Arlo Kablosuz HD Kamera, kablo çekilmesi mümkün olmayan ev ve işyerlerinde ve üst düzey dekorasyon bulunan mekanlarda, kablosuz güvenlik sistemi ihtiyacına kesin olarak cevap verebilen alanında emsalsiz bir üründür.

güvenlik kamerası uzaktan telefondan izleme

HD Video

Arlo Kablosuz Kamera, HD görüntü çözünürlüğüne sahiptir. 7/24 canlı izleme ve harekete duyarlı olarak yapılan kayıtlarda, 720p  HD görüntüyü  donma olmadan, akıcı olarak, kristal berraklığında aktarabilme yeteneğine sahiptir.

 

 

VMC3030_su-gecirmez-kamera-arloSu Geçirmez

Arlo Kablosuz HD Kamera su geçirmez özelliktedir. Bu özelliği ile de diğer kablosuz ip kameralardan ayrı bir klasmanda yer almaktadır. Yağmur, kar, soğuk ve sıcaktan etkilenmeden Arlo Kablosuz HD Kamera dış ortamda ve iç ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

arlo-cameras

Gece Görüşlü

Arlo Kablosuz HD Kamera, kablosuz ev ve işyeri güvenlik sistemi gece görüş özelliğine sahiptir. Üzerinde bulunan ledleri sayesinde karanlıkta da görüntü alabilir ve güvenlik kamerasından beklenen her şeyi karşılar.

 

Netgear Arlo live view cameraHarekete Algılama

Arlo Kablosuz HD Kamera, hareket algılama özelliği sayesinde, hareket algıladığı anlarda anında e-posta ve mobil uygulaması üzerinden anlık uyarılar gönderebilmektedir. Bu özelliği sayesinde Arlo Kablosuz HD Kamera, hırsız alarm sistemi olarak da kullanılabilmektedir.

 

kamerapoll-kpl3130-kablosuz-guvenlik-kamerasiÜcretsiz Uygulama ve Bulut Kaydı

Arlo Kablosuz HD kameraları takip etmek için ios, android, windows işletim sistemlerine yönelik mobil uygulamasını müşterilerinin kullanımına ücretsiz olarak sunmaktadır. 7 gün ücretsiz buluta kayıt özelliği sayesinde ayrıca bir kayıt cihazına ihtiyaç duymamaktadır. Bu özelliği sayesinde, hırsızlık esnasında çalınan veya devre dışı bırakılan kayıt cihazlarında olduğu gibi kayıtların ortadan kaldırılması mümkün olmamaktadır.

2 Comments
  1. Pingback: Kamerapoll Blog | Kablosuz Ev Güvenlik Kamerasında Devrim Yaratan Ürün

  2. Pingback: Kamerapoll Blog | Bebek izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir